טיפול בפריצת דיסק

האם פריצת דיסק בעמוד השדרה יכולה להיות מטופלת בהצלחה ללא ניתוח? ברוב המקרים, למעשה עדיף לבצע טיפול בפריצת דיסק ללא ניתוח. מדוע? כל ניתוח, גם הקטן ביותר, כולל חיתוך של רקמות הגוף, מה שיכול לעתים לגרום לסיבוכים רציניים, במיוחד לזיהומים או להיווצרות של רקמת צלקת, שיכולה לגרום לנזק נוסף באזור המטופל. ניתוח המערב את עמוד השדרה הינו מורכב ופולשני, ויש לשקול ניתוח כזה רק לאחר שכל האמצעים הלא פולשניים נוסו.

 

שיטות טיפול לא פולשניות בפריצת דיסק ללא ניתוח

יש כמה אפשרויות של טיפול בפריצת דיסק ללא ניתוח אשר אינן פולשניות, בטוחות ויעילות. כירופרקטיקה היא אחת מהשיטות הנפוצות והיעילות, המשמשות לטיפול בפריצת דיסק ללא ניתוח. ד"ר יעקב הנס מתמחה בבעיות של עמוד השדרה ומערכת העצבים והוכשר לטפל בבעיה זו באמצעות הסרת הלחץ הנגרם על ידי הדיסק הפגוע, מעמוד השדרה. הוא מטפל גם באמצעות תזונה, בתרפיית לייזר קר ובאמצעות טיפול בוויברציות צליל.

גם דיקור יכול להיות אופציה טובה לטיפול בכאב הנגרם מפריצת דיסק. הוא גם מאזן את מערכת העצבים באמצעות פתיחת חסימות במרידיאני אנרגיה מסוימים לאורך הגוף.

 

אבל הרופא שלי אומר שאני צריך ניתוח

לפני שאתה שוקל ניתוח כטיפול בפריצת דיסק, כדאי לוודא ולקבוע תור ד"ר יעקב הנס, כירופרקט מחיפה, שייקח את הזמן ויעבור על כל התיק הרפואי שלך, וייתן לך את דעתו הכנה- אם תוכל להיות מועמד לטיפול בפריצת דיסק ללא ניתוח. הוא עזר למטופלים רבים ממש כמוך, שסבלו מבעיה זו- ובהצלחה רבה.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה