טיפול בכאבי צוואר

כאבי צוואר נפוצים מאד בימנו, עד כדי כך, שלצערי אתה עלול להתעלם מהם עד שיום אחד, אתה לא יכול להירדם בלילה מרוב כאב, או שלא הצלחת לסובב את הראש לאחד הצדדים בזמן נהיגה, מה שעלול להיות מסוכן מאד. תחילה בטח ניסית איזה משכך כאבים ללא מרשם, אך הכאב חוזר. בשלב זה הלכת וודאי לרופא המשפחה שלך או לאורתופד, והם נתנו לך מרשם למשככי כאבים חזקים יותר. אחרי מספר שבועות על משככי כאבים, הכאב עדיין מורגש וכעת אתה עלול לשים לב, שהתפתח גם כאב בגב העליון, אתה מתחיל לסבול מכאבי ראש ואתה מבחין בכאב ובעקצוץ בכפות הידיים ובזרועות. נשמע מוכר?

תרופות אינן מומלצות לטיפול בכאבי צוואר, מאחר שהן לא מטפלות בשורש הבעיה ועלולות להוביל לגרימת נזק נוסף.

 

טיפול בכאבי הצוואר שלך צריך להיות ברשימת סדר העדיפויות שלך

בימנו החיים נעים בקצב מהיר, ולרובנו בקושי יש זמן להתיישב, להסדיר נשימה או לאכול ארוחה בשקט, מבלי שהילדים שלנו יתקשרו עם מקרי חירום למיניהם, או שהבוס יתקשר להגיד לך שצריך לטפל במשהו שלא סובל דיחוי! לחץ נפשי המצטבר מהמצבים האלה, משפיע בצורה מכרעת על בריאותך ועלול להוביל לכאב כרוני, לרבות כאבי צוואר, אם לא יטופל כראוי. כדאי לקחת ברצינות את הטיפול בכאבי צוואר.

 

ד"ר יעקב הנס יכול לעזור לך

ד"ר יעקב הנס הוא מומחה לטיפול בכאבי צוואר ויכול למצוא את שורש הבעיה, בין אם כאב הצוואר שלך נגרם מסיבה גופנית, או כתוצאה ממתח נפשי או רגשי. הטיפולים שלו עזרו לאלפי אנשים במהלך 25 שנות פעילותו. אל תחכה, גם לא עוד יום, והתקשר לקבוע תור.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה