שגרת החיים של כולנו מלווה לרוב בלחצים ומתחים שונים, אם במהלך העבודה או בבית. אותם מתחים ולחצים מתבטאים לרוב בכאבי ראש מטרידים, שאינם תורמים כלל לכל אותן תחושות של לחץ. בכדי לחזור לשגרה מהר ככל האפשר ולא לסבול, מומלץ לקבל  טיפול בכאבי ראש ממתח או לחץ הנובע מסיבות שונות. ד"ר יעקב הנס הינו כירופרקט מוסמך שיסייע לכם להיפטר מאותו כאב ראש מעיק ומטריד, שפוגם במהלך התקין של שגרת חייכם. שיטות הטיפול הנן עדינות ולא פולשניות ומתמקדות בעיקר בעמוד השדרה, שהוא הגורם העיקרי לאותם כאבים.

 

דרכי טיפול בכאבי ראש ממתח

הודות לרפואה האלטרנטיבית, ניתן לטפל בכאבי ראש מטרידים הנובעים ממתח או לחץ נפשי ללא תרופות או אמצעים פולשניים:

  • זיהוי מקור המתח – אנשים רבים נוטים לסבול מלחצים ומתח נפשי רב בגלל עומס בעבודה, או בעיות כלכליות. אותו מתח נפשי ניכר על אנשים בדרכים שונות, אם בשפת הגוף דרוכה, בדיבור מהיר ואף במחשבה לא מרוכזת. אותו מתח יכול להתבטא בפן הפיזי בכאב ראש קשה. בכדי לטפל באותו כאב יש לאתר קודם כל את המקור המתח שגורם לכאב.
  • אבחנה פיזית של מקור הכאב – כדי שאותו כאב ראש לא יחמיר ויתפתח במהלך הזמן, וכך יפגע מאוד באורח החיים וההתנהלות היומיומית של האדם, יש צורך לטפל באופן מידי במקור הפיזי של הכאב. למרות שהכאב מתבטא בראש, המקור של הכאב מתחיל לרוב מעמוד השדרה של האדם.
  • טיפול כירופרקטי – תחום הכירופרקטיקה מאמין כי עמוד השדרה ומערכת העצבים הם המרכז של בריאות הגוף. המוח הוא זה האחראי על העברת המידע לכל חלקי הגוף בנוגע לבריאותו וחידושו. כך שאם ישנו גורם מתח בחיי האדם, העברת המידע חסומה ויש צורך לשחרר אותה בהתאם.

 

יתרונות הטיפול אצל כירופרקט

אנשים רבים שסובלים מכאב ראש מסיבה כזו או אחרת, ממהרת לארון התרופות שלהם ופשוט נוטלים כדור נגד ראש שמשכיח את הכאב למספר שעות. באופן כלל לא מפתיע, אותו כאב חוזר שוב להציק לאחר מספר שעות או במקרה הטוב ביום למחרת. טיפול בכאבי ראש ממתח במסגרת הטיפול הכירופרקטי מטפל במקור הכאב מיד ללא שימוש בתרופות, וללא אמצעים פולשניים.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה