טיפול כירופרקטי

ד"ר יעקב הנס מציע לכם כעת טיפולי כירופרקטיקה מקצועיים. לאורך שלושים שנות הניסיון שלו בתחום הרפואה ההוליסטית, הוא טיפל בהצלחה באלפי מטופלים בגילאים שונים אשר סבלו מבעיות מגוונות. כחלק בלתי נפרד מהטיפול הוא סייע לאנשים להיפטר מן הכאבים אשר פקדו אותם במהלך היום יום שלהם, זאת לצד הצלחה בשיפור איכות חייהם במובנים רבים.

טיפול כירופרקטי בהתאמה אישית

כמו בכל שאר תחומים הרפואה, המודרנית וההוליסטית גם יחד, ישנו הכרח בהתאמה של הטיפול המוענק למטופל, לגילו ולבעיות מהן הוא סובל. טיפול כירופרקטי כולל טכניקות טיפול ידניות מגוונות אותן יהיה ניתן להתאים לאבחונים השונים כמו גם לגיל המטופלים.

על אף העובדה כי עשויים להיות אנשים שלא מאמינים כי כירופרקט יכול לסייע להם, חושב להבין כי הטיפול הכירופרקטי יכול להביא לאיזון של החוליות בעמוד השדרה, על יד כך למעשה לסייע לזרימה עצבית אופטימאלית לפריפריה, כלומר לגפיים ולשאר איברי הגוף הרחוקים מעמוד השדרה עצמו.

בקליניקה של ד"ר יעקב הנס תוכלו ליהנות מטכניקות טיפול שונות, עדינות ולא פולשניות. זאת לרבות שיטת NSA ושיטת KST, אשר פותחו בארה"ב לצד  תרפיה בלייזר קר (Cold Laser Therapy) ונועדו לתקן את הנזקים אשר נגרמו לדיסקים ולעצבים. במהלך הטיפולים יופעלו מתיחות עדינות על עמוד השדרה שלכם, פעולות אלו יוכלו לסייע באופן מיידי להקלה על הכאבים. בסיומה של כל פגישה תוכלו לקבל רשימת תרגילים מפורטת לבית, כאשר זו תוכל לסייע לכם בהתמודדות עם הכאבים גם בבית.

מטפלים בגורמים לבעיה ולא רק בסימפטום

פעמים רבות הרפואה המודרנית אינה מצליחה לאתר את המקור לכאבים שלכם ועל כן מעניק טיפול תרופתי לתסמינים בצורת תרופות לשיכוך הכאב או להרפיית השרירים. ד"ר יעקב הנס, כירופרקט מוסמך ומנוסה, יכול לסייע לכם לטפל במקור הבעיה, ועל ידי כך למנוע את חזרת הכאבים ולהעניק לכם אורח חיים יציב ונטול ממכאובים. אנו מזמינים אתכם ליצור איתו קשר בהקדם האפשרי על מנת לקבוע פגישת ייעוץ ולטפל אחת ולתמיד בכאבים אשר מעכירים את היום שלכם.

טיפול כירופרקטי

 

ד"ר יעקב הנס הוא כירופרקט המעניק טיפול כירופרקטי בגישה הוליסטית ועדינה. הוא מתמחה במציאה של האזורים החסומים במערכת העצבים ושחרור של החסימות הללו, זאת תוך כדי טיפול עדין ומותאם, וללא כאב, טיפול תרופתי או ניתוחים. לאחר שחרור החסימות במערכת העצבים מתחדשת איכות התקשורת בין המח לגוף ואז גם חוזר תפקודו הנורמלי, היציבה חוזרת למצב תקין ובסופו של דבר הכאב נעלם.

 

מהו טיפול כירופרקטי בשיטות NSA  ו- KST

טיפול כירופרקטי בשיטות אלו הוא טיפול אשר מאופיין במספר אלמנטים:

  • הנעה ספינאלית NSA: טיפול אשר מתבצע בלבוש מלא, נמשך כעשרים דקות ולא כולל הפעלת כוח על עמוד השדרה והאזור או "קנאקים". הטיפול עצמו הוא סדרת נגיעות עדינות לאורכו של עמוד השדרה. אלה האזורים המחוברים אל קליפת המוח.

טיפול מסוג זה משחרר מתח וטראומה מהעבר וכך מתאפשר שינוי עמוק ומקיף בגוף.

השיטה משחררת בצורה עדינה את המטופל מגורם הסבל .

בטיפול זה בעצם משתחררת אנרגיה חסומה מעמוד השדרה ומכל הגוף, והמטופל נהנה לא רק מהקלה בתסמינים אלא גם מבריאות כללית טובה, חיות, וחופש מכאב.

  • Koren Specific Techniqe KST: גם זו שיטה עדינה בה לא תתבצע מניפולציה על עמוד השדרה, והיא לא גורמת אי נוחות כלל. זוהי שיטה חדשה אשר הינה אידאלית עבור מטופלים בכל טווח הגילאים, תינוקות עד מבוגרים, והיא מותאמת אפילו עבור אנשים לאחר ניתוח גב או אלה הסובלים מאוסטיאופורוזיס. טיפול עדין של שיטה זו מתבצע באמצעות מכשיר חשמלי וידני, במבנה דמוי מקדחה, אשר מעביר פעימות עדינות שמטרתן ליישר את עמוד השדרה, להפיג לחץ ממערכת העצבים ולשחרר חסימות בגוף, תוך שימוש בתדר של מרפא מסוים, הנקרא "תהודת שומן" והוא פולט 12 טפיחות אור בשנייה.

 

לסיכום, שתי השיטות הללו הינן גישות כירופרקטיקה עדינות והוליסטיות, אשר מטפלות לא רק בתסמינים הפיזיים אלא מכוונות אל החסימות בגוף אשר יצרו אותם. בדרך זו משיגים לא רק שחרור מן הכאב עצמו אלא גם איזון כללי של מערכות שונות בגוף, ובכך מתאפשרת הרגשה כללית טובה יותר וחל שיפור ניכר באיכות החיים.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה