כאבי ראש ומיגרנות

Headaches & Migraines

כאבי ראש

אני נדהם ממספר האנשים שאני פוגש על בסיס שבועי, אשר סובלים- במשך שנים רבות-מדי יום- מכאבי ראש. רבים מהם צריכים ליטול אספירין או תרופות חזקות יותר על בסיס יומיומי, על מנת לתפקד. לא רק שצריכת התרופות הללו קה לגוף, ובמיוחד לכבד, לכליות ולקיבה, אלא שניתן לטפל במרבית המקרים של כאבי הראש באופן טבעי וללא
חומרים כימיים מזיקים.

הגורמים השכיחים ביותר לכאבי ראש הם:

בעיות צוואר– מקורם של מרבית כאבי הראש שבהם טיפלתי בהצלחה הוא בצוואר. עצבי השדרה המסתעפים מעמוד השדרה ומגיעים עד הראש נלכדים או "נצבטים" על ידי החוליות. העצבים נהיים מודלקים והכאב הזה נע במסלול העצבי עד לראש. כשאנחנו חשים יותר מדי מתח בחיים, שרירי עמוד השדרה שלנו מתכווצים, מתקצרים באופן חריג מהרגיל ומושכים את חוליות הצוואר מחוץ ליישור (alignment) הטבעי של עמוד השדרה. התוצאה היא שעצב שדרה הופך ל"עצב צבט".

התייבשות: התייבשות היא מצב נפוץ מאד בישראל, לצערי. המוח שלנו מורכב מ-80% מים. כפי שהקיבה שלנו "רוטנת" כשהיא רעבה, כשהמוח שלך מיובש, אתה תחוש יובש בפה. אם תמשיך להתעלם מהסימן הזה, ולא תשתה מים, המוח יתחיל להתכווץ. סיבי הכאב יוצתו ואתה תחוש כאב ראש. מרבית האנשים נמצאים במצב כרוני של התייבשות, ויכולים להרגיש טוב יותר פשוט על ידי שתיית מים.

טיפול בכאבי ראש

באמצעות בדיקה יסודית, אני יכול לקבוע את מקור כאב הראש ובאפשרותי לרוב לטפל בו בעדינות, ללא שימוש במניפולציות המסורתיות בעמוד השדרה או "קנאקים" בצוואר. בנוסף, תרפיה בלייזר קר , וטיפול ברטט צלילים ותרגילים מותאמים לחיזוק הצוואר בהמלצתי יהיו חלק מתוכנית הטיפול.

רק אתה יכול לפתור את בעיית ההתייבשות על ידי שתיה מרובה של מים על בסיס יומי.

Schedule an Appointment