ד"ר יעקב הנס הינו כירופרקט מומלץ בצפון אשר מתמחה במתן טיפול כירופרקטי בשיטות עדינות בהן הטיפול מתבצע ללא הפעלת כוח על עמוד השדרה, הצוואר או הראש. לעיתים ישלב בנוסף לשיטה זו גם טיפול בעזרת מכשיר לייזר קר וגם טיפול על ידי רטט של צלילים, על מנת לקבל תוצאה מקסימלית.

 

במידה ואתם סובלים מכאבי גם אשר משפיעים על איכות חייכם בצורה ניכרת, כנראה שיש צורך לבדוק ולטפל בנושא לעומק בעזרת איש מקצוע. ישנם כמה דברים עיקריים אשר כדאי מאוד לקחת בחשבון כאשר ניגשים לבחור רופא בכלל וכירופרקט בפרט, הנה כמה מהחשובים שבהם:

  • חפשו המלצות: מומלץ מאוד לשאול כמה שיותר אנשים אשר אתם סומכים עליהם כמו למשל חברים ומשפחה לגבי ניסיון שהיה להם עם איש מקצוע איכותי שהם מכירים. במידה ותרצו, ישנה אפשרות למצוא המלצות באתרי אינטרנט או קבוצות ייעודיות לנושאים אלו במדיות החברתיות.
  • מהי ההכשרה של איש המקצוע: על כירופרקט להיות מוסמך ובעל הכשרה מקצועית מתאימה. לימודי כירופרקטיקה מעניקים הכשרה ותעודה לה הנדרשים על מנת שיוכל לטפל בבעיות בתחום, וזאת מבלי לגרום נזקים נוספים או עתידיים.
  • מהי מידת הניסיון: יש לוודא כי מדובר בעצם בכירופרקט אשר צבר ניסיון וותק, על מנת לוודא שתקבלו טיפול מותאם וראוי. בנוסף, אין זה מספיק לצבור ניסיון, אלא ישנה חשיבות רבה גם לכך שהכירופרקט יהיה בעל אחוזי הצלחה גבוהים בכל הנוגע לטיפול במטופליו.
  • מהן טכניקות הטיפול בהן הוא משתמש: יש לציין כי כמעט כמו בכל תחום, אין טכניקה אחת אשר עובדת עבור כולם. כירופרקט מומלץ יהיה אחד אשר עוסק במספר שיטות טיפול שונות ומגוונות ויוכל להתאים עבורכם את הטיפול המדויק והנכון ביותר עבור הבעיה הספציפית ממנה אתם סובלים.

 

לסיכום, אין ספק כי ישנה חשיבות רבה בבחירת כירופרקט אשר יטפל בכם בצורה ראויה ויפטור אתכם מן הכאבים אשר משפיעים על תפקודכם, ולא יגרום לכם נזקים נוספים או יחמיר את המצב.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה