נדודי שינה

Insomniaאי היכולת לישון שנת לילה טובה, יכולה להשפיע באופן הרסני על הבריאות שלך. כשאנחנו ישנים, גופנו מתחדש ומתקן תאים, רקמות ואיברים שעבדו קשה עבורנו במהלך היום.

ליחוך מחדש של הדיסקים הבין חולייתיים

במהלך השינה, הדיסקים הבין חולייתיים שלנו משיבים לעצמם את הלחות שלהם, ומשחררים לחץ, בהעדר הכובד של כוח המשיכה, מה שיכול לעזור להקלת הלחץ על עצבי השדרה. תהליך זה תורם במיוחד במקרים של כאבי צוואר וגב, ומהווה את הסיבה האמתית לכך שאנחנו יותר גבוהים בבוקר.

ניקוי הגוף

גם הגוף שלנו נפטר מרעלים שהצטברו בו באמצעות דחיסה והתכווצות שרירי הגוף, ושוטף אותם מחוץ למערכת שלנו, כדי שנוכל להתחיל שוב רעננים ביום למחרת. הסחיטה והתזוזה של השרירים היא הסיבה לכך שלפעמים, חלקינו מוצאים את עצמנו בצד השני של המיטה בבוקר!

בתחילת העבודה שלי, לא טיפלתי בנדודי שינה. עם זאת, מטופלים רבים שהגיעו אליי, ומעולם לא הזכירו את נדודי השינה שחוו, שאלו אותי שוב ושוב מה עשיתי, שעזר להם לישון טוב יותר אחרי הטיפול. מאחר שנדודי שינה יכולים להיגרם מכמה סיבות, כולל- מתח נפשי, חסרים תזונתיים, היעדר פעילות גופנית, כתופעת לוואי של תרופות או מהתייבשות, אמרתי להם שטיפלתי במערכת העצבים שלהם כדי לשחרר אותה ממתח, על מנת שתוכל לשוב לפעילות תקינה.

פרוטוקול הטיפולים העדין שלי, שפותח לבעיות בעמוד השדרה, עוזר לעתים קרובות מאד לפתרון של בעיות נוספות שנגרמו כתוצאה ממערכת עצבים לא בריאה, כולל נדודי שינה.

טיפול

הכירופרקטיקה מטפלת בהצלחה רבה במערכת עצבים שאינה מתפקדת כסדרה, מה שעלול לגרום לכאבים ותסמינים נוספים, כולל נדודי שינה. באמצעות בדיקה יסודית, אני יכול לקבוע היכן ישנה חסימה במערכת העצבים, ובאפשרותי לטפל בה בעדינות, ללא שימוש במניפולציות המסורתיות בעמוד השדרה או "קנאקים". בנוסף, תרפיה בלייזר קר , וטיפול ברטט צלילים ותרגילי נשימה מותאמים להורדת המתח, יהיו חלק מתוכנית הטיפול שתפקידה לאפשר לך שנת לילה טובה ורציפה.

Schedule an Appointment