אודות ד"ר יעקב הנס

Dr. Jacob Hans

שמי יעקב הנס. אני כירופרקט מוסמך בארה"ב וחבר באגודה הישראלית לכירופרקטים. בשלושים השנים שבהן אני עובד בתחום הבריאות ההוליסטית, טיפלתי באלפי אנשים בכל הגילאים ועזרתי להם לא רק להיפטר מכאב, אלא גם לשפר את איכות חייהם במובנים רבים.

סיימתי תואר ראשון ( BA) בתזונה מאוניברסיטת קליפורניה בלונג ביץ' (California State University, Long Beach) ועבדתי כתזונאי במשך מספר שנים, באחת החברות המצליחות בתחום הירידה במשקל בארה"ב. ביקשתי את עזרתו של כירופרקט בשנת 1989, כמוצא אחרון לכאב גב חמור שאיש לא הצליח לעזור לי לפתור. התרשמתי כל כך מהתוצאות, שנרשמתי ללימודי כירופרקטיקה כעבור מספר חודשים. סיימתי את לימודיי בלוס אנג'לס ( Los Angeles College of Chiropractic) בהצטיינות, באפריל 1993, ומאז פתחתי וניהלתי מרפאות בקליפורניה וקולורדו במשך 17 שנים. בשנת 2009 עליתי לארץ עם אשתי ושלושת ילדיי, ומאז אני מטפל במרפאתי הפרטית וכן במסגרת "מכבי טבעי" בגראנד קניון, בחיפה.

אני מטפל בכירופרקטיקה בשיטות העדינות והלא פולשניות-
Network Spinal Analysis NSA
Koren Specific Technique KST

ומיישם את השיטה "המסורתית" יותר של מניפולציות בעמוד השדרה רק במקרים נבחרים.
כמו כן, אני משלב בטיפול שלי תרפיה בלייזר קר (Cold Laser Therapy ) ובתרפיות קול מרפאות קריסטלים מקוורץ וקערות מתכת טיבטיות). הדיסק שלי- "קערות הקריסטל מטיבט – צלילים לנפש, גוף ותודעה (2001)
Crystal Bowls of Tibet: Sounds for Mind – Body, and Spirit 2001-
שימש אנשים רבים בעולם לריפוי טראומה ולהגעה למדיטציה עמוקה.

המטרה הראשית שלי היא לעזור לאנשים בכל הגילאים ליהנות מהמיטב שיש לחיים להציע באמצעות טיפול בריאותי משנה חיים, בסביבה מרפאה, מהנה ומרגיעה.

Schedule an Appointment