אודות כירופרקטיקה

עמוד השדרה שלך ומערכת העצבים הם מרכז בריאותך ורווחתך. מדוע?
כדי שתהיה בריא ומשוחרר מכל כאב, גופך צריך להתחדש מדי יום. הוכח מבחינה מדעית שתוך שנה 98% מגופך יכול לחדש את עצמו לחלוטין בתנאי שכל המסרים שמכוונים את ההתחדשות הנורמלית מתקבלים ע”י כל מערכות הגוף . המח הוא זה שמדריך את הגוף איך לחדש את עצמו ולשמור על בריאותו. מידע זה נשלח דרך עמוד השדרה והעצבים הממוקמים בגב. מהקרקפת עד עצם הזנב. כל המידע הזה הנמצא בגב, ועובר מהמח לגוף, חייב להיות בלתי חסום כל הזמן כדי שתרגיש טוב ומשוחרר מכל כאב.

מתח וטראומה לעמוד השדרה מפציעות פיזיות, באותה מידה כמו פגיעות רגשיות ומנטליות , מערערות את התקשורת התקינה המאפשרת לגוף להתחדש. הפרעה זו יכולה לגרום לבעיות רבות שמשפיעות על הבריאות ועל החיים בכלל. בדרך כלל כשזה קורה אנחנו מרגישים כאב כי הגוף שלנו שולח לנו “אזהרה” שמשהו לא תקין. ה”אזהרה” יכולה להיות כאב ראש, כאב צוואר, או כאב גב ,כאבי רגליים שורש כף היד או הזרוע, חוסר תחושה ונדודי שינה כי מערכת העצבים נפגעה. יציבה לא נכונה מצביעה גם על בעיה. לעיתים קרובות הנזק למערכת העצבים היא ניתנת להפיכה, אם אתה מטפל בבעיה בזמן.

ככירופרקט אני מתמחה במציאת האזורים במערכת העצבים שחסומים ושחרור חסימות אלו ללא כאב או תרופות או ניתוח. כאשר חוזרת התקשורת בין המח לגוף חוזר התפקוד הנורמלי, היציבה משתפרת והכאב נעלם.

Schedule an Appointment